Yayın Hakları                                                    www.alaturkart.com

  • Tüm yapıtlar üzerindeki haklar saklıdır. İlgili telif vb. yasalarca koruma altındadır.
  • Yayınlanan yapıtların tümünün maliki sanatçılardır. Aksi durumlarda lütfen aşağıdaki iletişim araçlarıyla yayıncıyı uyarınız.
  • Yapıtların yayın hakları Üniversite Ltd Şti'nindir. Alımı, satımı, haklarının korunması konusunda www.Alaturkart.com (Üniversite Yay.Ltd Şti) yapıt sahibi ile eşit haklara sahiptir. Bu yapıt sahibinin haklarının çiğnenmesi halinde Üniversite Ltd Şti'nin de dava açma yetkisini ve takip hakkını da içermektedir.
  • Haklarla ilgili tüm bu beyanlar yapıt sahibi ile Üniversite Ltd arasında imza altına alınan sözleşme maddeleri uyarınca işlese de, bulunduğu ülkenin yasaları sözleşme hükümlerinden herhangibirini yaşama geçirmeyi olanaksız kılıyorsa, o madde yasalara göre, kalan tüm maddeler ise aynen sözleşmedeki gibi geçerli olmaktadır.

    Yayın haklarını almak, kiralamak veya yapıtın tüm mülkiyetini almak isterseniz, lütfen sanatçıların iletişim adresleri aracılığı ile sanatçıya ya da bilgi@alaturkart.com mail adresine ya da hiç çekinmeden Üniversite Ltd'e ait 0232.339 49 69 no'lu telefonu arayabilir ya da 168 sk 7/A Bornova/İZMİR adresine gelebilirsiniz.


  • hoteller emlak inşaat tekstil